چگونه کار می کند

آشنایی با دسته بندی سایت

هر کدام از دسته بندی ها چه می کنند؟

در مینارت، با خیال آسوده، محصول یا خدمت مورد نظرتون رو انتخاب کنین و به غرفه دار سفارش بدین.پس از اینکه از طریق درگاه امن، مبلغ مورد نظر رو واریز کردید، در صورتی که از محصول یا خدمت غرفه دار راضی بودین، پول به غرفه دار واریز می شود.

 • میدون

  قدیما، هر شهری یه بازاری داشت. هر بازاری یه میدونی داشت. هر کس جنس جدیدی داشت، توی میدون برای فروش میذاشت. مینارت هم یه میدونی داره که هر محصول یا خدمت جدیدی رو میشه سریع توش پیدا کرد.

 • اصناف
  • برای راحتی شما، صنایع فرهنگی رو به 7 صنف مجزا دسته بندی کردیم. شما می تونید محصول یا خدمت مورد نظر خودتون رو به آسانی در یکی از این 7 صنف جستجو کنین.
 • رواق
  • ممکنه شما محصول یا خدمتی رو بخواین که زمان یا مکان مشخصی داره. در این قسمت از مینارت، می تونین محصول یا خدمت مورد نیاز خودتون رو به صورت موضوعی بر اساس زمان، مکان و ... جستجو کنین.
 • یک رویداد رزرو کنید
  • اگه برگزار کننده دوره، کلاس، تورهای فرهنگی درون شهری یا برون شهری، همایش، مراسم و ... در یکی از این 7 صنف موجود در مینارت هستین، می تونید در غرفه خودتون خدمتش رو بذارین. ناظرین مینارت، خدمت شما رو به یک رویداد تبدیل میکنن و در نتیجه افراد میتونن از قسمت یک رویداد رزرو کنید، رویداد شما رو بر اساس ظرفیت و زمان پیشنهادی شما رزرو کنند.
 • ثبت آگهی

  اگر محصول یا خدمت مورد نظر شما توی ویترین غرفه ها پیدا نشد، نگران نباشین. چون حتماً یکی میتونه کار شما رو راه بندازه. پس سریع یه آگهی بدید و مشخص کنید که: 1) چه محصول یا خدمتی رو می خواین؟  2) حداکثر چند روز یا هفته طول بکشه؟ 3) حداقل و حداکثر قیمتی که می خواین هزینه کنید چقدره؟ 4) محصول یا خدمت مورد نظرتون مربوط به کدوم یکی از صنایع فرهنگی میشه؟ 5) توی کدوم شهر هستید؟ 6) و توضیحاتی اگر دارید ، اضافه کنین و ....   بعدش منتظر بمونین تا از طرف غرفه دارها براتون پیشنهاد های رنگارنگ با قیمت های متفاوت بیاد و از بین اونها،  بهترین رو انتخاب کنین.

در حال کار

و حالا غرفه دارهای عزیز، شما می تونید از قسمت نمایش آگهی ها، همه آگهی ها رو ببینید و یا براساس صنف و مهارت خودتون، اونها رو به صورت فیلتر شده مرتب کنید. سپس از قسمت ارسال پیشنهاد، پیشنهاد جذاب خودتون رو به آگهی دهنده ارسال کنید.

 

کسب و کار شما در مینارت

مینارت یک بازار تعاملی است. در مینارت، تمامی کسب و کارها در  7 صنف با حساب و کتاب دسته بندی شده اند تا به نوعی مکمل همدیگه باشند و بتونند به رونق همدیگه کمک کنن، نیازهای خودشون رو از طریق همدیگه برطرف کنن، و حتی با تعامل با هم، سفارشاتی رو به صورت گروهی انجام بدن. به طور کلی در مینارت، کسب و کارها میتونن در کنار همدیگه توانمند بشن.

در حال کار